Mercedes-Benz

stawia na

niezależność energetyczną

Odkryj tajniki zrównoważonej przyszłości z Mercedes-Benz i GIOSAN w oparciu o polskie moduły firmy Bruk-Bet Fotowoltaika.

Obejrzyj fascynujący film, który przedstawia innowacyjne rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki. Dowiedz się, dlaczego Mercedes-Benz postawił na energię słoneczną i jak polskie moduły Bruk-Bet Fotowoltaika pomagają im osiągnąć wyższy poziom zrównoważenia.

Nie przegap tej okazji, aby dowiedzieć się, jak renomowana marka jak Mercedes-Benz inwestuje w przyszłość i zrównoważoną energię wybierając firmę GIOSAN.

Polskie moduły

Sprawdź co wyróżnia

Polskiego producenta

Zastanawiasz się, co odróżnia moduły Bruk-Bet Fotowoltaika od innych, dostępnych na rynku?

Sprawdź koniecznie! Zadbaj o swoją przyszłość i niezależność energetyczną. Wybierz moduły od polskiego producenta, sprawdzone przez tysiące prosumentów w całej Polsce, poparte długoletnią gwarancją na produkt i moc.

autoryzowany partner

Bruk-Bet

Fotowoltaika

To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań fotowoltaicznych oraz naszą zdolność do spełniania najwyższych standardów jakości i profesjonalizmu.

Jako autoryzowany Partner Brul-Bet Fotowoltaika mamy dostęp do najnowszych technologii i produktów, które umożliwiają nam oferowanie naszym klientom kompleksowych, efektywnych i niezawodnych rozwiązań energii odnawialnej.

Nasza współpraca z Brul-Bet Fotowoltaika pozwala nam zapewnić naszym klientom pewność, że otrzymują najlepsze produkty i usługi, wspierane przez doświadczenie i wiedzę lidera w branży fotowoltaiki.

Jak powstaje

moduł

fotowoltaiczny?

Zapraszamy za kulisy produkcji Polskiego producenta Bruk-Bet Fotowoltaika.

Na budowę modułu fotowoltaicznego składa się kilka kolejno nakładających się na siebie warstw materiałów i elementów. Produkcje modułu zaczyna się od warstwy wierzchniej, czyli szkła. Cały moduł składany jest od góry do dołu.

Przechodząc testy jakości na każdym etapie produkcji w wersji ostatecznej trafia do Państwa domów, abyście mogli cieszyć się bezpieczeństwem na lata.

perfect edge

najwyższa

jakość

Seria Perfect Edge to linia monokrystalicznych modułów wytwarzanych w technologii krzemowej z ogniwami typu PERC z dziewięcioma wiązkami przewodzących.

Zastosowane w serii Perfect Edge rozwiązania gwarantują ciągłość najwyższej jakości modułów PV produkowanych przez Bruk-Bet Fotowoltaika, przy jednoczesnym podwyższeniu ich mocy jednostkowych oraz sprawności, co zgodne jest ze światowymi trendami w produkcji modułów fotowoltaicznych.

falownik

serce

twojej instalacji

avrii

Dawniej

Bruk-Bet PV

Spółka należąca do Grupy Bruk-Bet®, będąca dystrybutorem kompleksowych rozwiązań dla branży fotowoltaicznej. Firma ściśle współpracuje z Bruk-Bet Fotowoltaika, największym polskim producentem modułów fotowoltaicznych oraz ze znanymi światowymi markami z zakresu falowników, zabezpieczeń AC, DC oraz przewodów solarnych.

Zapewniamy naszym klientom szeroki wybór urządzeń i materiałów dla instalacji fotowoltaicznych, a także pełne wsparcie techniczne naszych ekspertów.

polskie falowniki

od polskiego

producenta

Jeżeli poszukujesz polskiej marki falowników w dobrej cenie z pełnym wsparciem technicznym i jasną procedurą gwarancyjną to marka Avrii SOL jest właśnie dla Ciebie.

Avrii SOL jest marką własną –  zgłoszenia rozpatrywane są w Dziale Technicznym zlokalizowanym w południowej Polsce, wspierając się rozbudowaną siecią
przeszkolonych Serwis Partnerów.
Falowniki przeznaczone do większych instalacji przydomowych oraz systemów przemysłowych. 

Zamów bezpłatny

audyt

techniczno-handlowy