dofinansowania

dla rolnika

Agroenergia

fotowoltaika,

pompa ciepła i urządzenia dodatkowe

Agroenergia to program oferujący dofinansowanie projektów związanych z energią odnawialną w sektorze rolniczym. Dzięki niemu rolnicy mogą inwestować w fotowoltaikę, pompy ciepła i inne technologie, osiągając korzyści ekologiczne i ekonomiczne.

Agroenergia wspiera także instalacje biogazowe, elektrownie wodne i wykorzystanie biomasy. To szansa na redukcję kosztów energii, zwiększenie niezależności energetycznej i dodatkowe źródło dochodów.

Nawet 25 000,00 zł! Dowiedz się więcej!

ulga inwestycyjna

pompa ciepła,

fotowoltaika i termomodernizacja

Inwestuj w energię odnawialną – ulga 25% dla rolników na fotowoltaikę i pompy ciepła

Rolnicy mogą skorzystać z atrakcyjnej ulgi inwestycyjnej w wysokości 25% na instalację fotowoltaiki i pomp ciepła. Ta możliwość inwestycji w energię odnawialną umożliwia rolnikom obniżenie kosztów oraz przyczynia się do zrównoważonego rozwoju ich gospodarstw.

Dzięki fotowoltaice, rolnicy mogą produkować własną energię elektryczną, wykorzystując promieniowanie słoneczne. Instalacja paneli fotowoltaicznych pozwala na znaczną redukcję kosztów energii elektrycznej oraz zwiększenie niezależności energetycznej gospodarstwa rolnego.

Pompy ciepła natomiast umożliwiają wykorzystanie energii cieplnej z gleby, wody lub powietrza do ogrzewania budynków gospodarczych i mieszkalnych. Działanie tych zaawansowanych systemów grzewczych przekłada się na oszczędności kosztów ogrzewania oraz redukcję emisji CO2

Energia dla wsi

pompy ciepła

dla nowych domów

Odkryj program Energia dla Wsi – wsparcie dla energii odnawialnej na obszarach wiejskich. Dotacje, ulgi inwestycyjne i doradztwo techniczne. Inwestuj w fotowoltaikę, pompy ciepła i więcej.

Zwiększ niezależność energetyczną i obniż koszty. Dowiedz się więcej już teraz!

Kwota alokacji dla dofinansowania w formie dotacji i pożyczki – 1 000 000 tys. zł.

Zamów bezpłatny

audyt

techniczno-handlowy