dofinansowania

dla domu

Mój prąd 6.0

fotowoltaika,

pompa ciepła i urządzenia dodatkowe

CZERWIEC 2024 – Mój Prąd 6.0″ to innowacyjny program wspierający produkcję energii odnawialnej. Program “Mój Prąd 6.0” będzie oferował atrakcyjne wsparcie finansowe i ulgi podatkowe dla osób, które decydują się na zainstalowanie paneli słonecznych na swojej posesji.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z programu “Mój Prąd 6.0” już niedługo, aby zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną i dbać o środowisko naturalne. Zainwestuj w przyszłość i ciesz się niezależnością energetyczną już dziś!

Jeśli masz pytania dotyczące programu “Mój Prąd 6.0” lub chciałbyś skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w rozpoczęciu ekologicznej podróży z energią odnawialną.

Czyste powietrze

pompa ciepła,

fotowoltaika i termomodernizacja

Program “Czyste Powietrze” skupia się na wymianie starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Możesz otrzymać wsparcie finansowe na zakup i montaż pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu nie tylko zredukujesz swoje rachunki za ogrzewanie, ale także przyczynisz się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Nie czekaj, aby poprawić jakość powietrza wokół siebie i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Skorzystaj z programu “Czyste Powietrze” i dołącz do ekologicznej transformacji energetycznej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces aplikacyjny. Wspólnie możemy uczynić nasze otoczenie czystsze i zdrowsze dla wszystkich.

moje ciepło

pompy ciepła

dla nowych domów

Program skupia się przede wszystkim na wspieraniu zakupu i montażu pomp ciepła w nowych budynkach jednorodzinnych (zawiadomienie o zakończeniu budowy lub wniosek o wydanie decyzji dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego nie wcześniej niż 01.01.2021)

Jeśli jesteś zainteresowany programem “Moje Ciepło” i chciałbyś uzyskać więcej informacji oraz wsparcie w zakresie modernizacji swojej instalacji grzewczej, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w rozpoczęciu procesu aplikacyjnego.

Zamów bezpłatny

audyt

techniczno-handlowy