Kiedy już zainwestujemy w Instalacje fotowoltaiczną warto pomyśleć o ubezpieczeniu elementów instalacji, która narażona jest na wiele niebezpieczeństw, takich jak huragany, opady gradu, uderzenia pioruna czy nawet kradzież jej zewnętrznych części. Najprostszym sposobem na objęcie ochroną paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych jest wykupienie polisy mieszkaniowej z odpowiednim rozszerzeniem.Możesz zacząć od weryfikacji swojego ubezpieczenia domu. Twój opiekun z całą pewnością podpowie Tobie czy twoje ubezpieczenie zawiera już opcje instalacji PV jako integralna część posesji czy należy rozbudować ubezpieczenie o tę pozycję. Jeśłi nie posiadasz ubezpieczenie warto zastanowić się i wybrać takie które pozwoli ci chronić dom i instalacje,Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę wraz z opieką specjalisty.Poniżej kilka ważnych informacji.

 

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Wszystkie osoby i firmy oczekujących specjalistycznych, profesjonalnie realizowanych szkoleń z zakresu fotowoltaiki zapraszamy do udziału w kursach organizowanych przez Giosan S.C, Przygotowujemy i realizujemy szkolenia teoretyczne, które umożliwiają pozyskać szeroką wiedzę opisującą wszystkie uwarunkowania i specyfikę rynkową fotowoltaiki, Nasze szkolenia pozwolą ci także na pełne zrozumienie niezbędnych aspektów technologicznych. Zdobyta wiedza podczas zajęć jest niezbędna do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu OZE.

  • Najszerszy zakres dla domu rozszerzenie Komfort (all risk)
  • Szeroki zakres usług assistance, czyli wsparcia w organizacji i pokrycie kosztów pomocy – zarówno w codziennych sytuacjach jak i ciężkich chwilach
  • Kompleksowe ubezpieczenie mienia

 

PAMIĘTAJ

DOM to nie tylko mury, fundament czy dach – w WARCIE to również instalacje, urządzenia techniczne, np. piec, kominek, ogniwa fotowoltaiczne, kolektory solarne oraz stałe elementy, jak np. wewnętrzne i zewnętrzne tynki, powłoki malarskie, podłogi, schody, szafy wnękowe, stała zabudowa kuchni wraz z wbudowanym sprzętem AGD.
– Solary, ogniwa fotowoltaiczne i pompy ciepła zaliczane są do urządzeń technicznych domu jednorodzinnego i zgodnie z definicją „domu jednorodzinnego” mogą znajdować się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku- W ramach Warta Dom Komfort panele słoneczne, kolektory solarne i ogniwa fotowoltaiczne objęte są dodatkowo ochroną w ramach stłuczenia.- Istnieje możliwość objęcia tych przedmiotów ochroną w zakresie kradzieży zwykłej. Oprócz urządzeń technicznych o których mowa powyżej będą to: klimatyzatory, wentylatory oraz zbiorniki na gaz lub paliwa płynne.  

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą,
która umożliwi dopasowanie zakresu ubezpieczenia w swoim gospodarstwie domowym
do własnych potrzeb. Atrakcyjne zniżki dla Nowych Klientów – nawet – 40%

Tel. 694-418-104
Klaudia Kapyszewska Agent Ubezpieczeniowy TUiR Warta S.A.